Najlepsze na debacie Vicent-Leszek było jak V mówi że 3/5 reformy ZUS Balcerowocza była super , 1/5 w miarę - ta o inwestycji OFE w akcję i 1/5 do dupy - inwestycja w obligacje. Cała smiesznośc polega na tym ze te super 3/5 to inwestycja w ZUS czyli pozostawienie tego co bylo- inaczej mówiąc najlepsze było że nie zmienił nic i zostawił kasę w czarnej dziurze ZUS

Szkoda że w debacie nie bylo jakiegos prawicowego dziennikarza ktory pociagnąłby ten temat