Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9841
Stary 23.03.2011, 07:18
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,92...a_ratowac.html Górnik w opałach. Wg mnie jak stadion nie powstanie w ciagu 2óch lat to Allianz powie :Auf wiedersehen ;-)
Odpowiedz cytując