Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43912
Stary 23.03.2011, 03:52
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Człowieku lecz się! Ile ty masz lat? 8
Oglądałeś chociaż jeden mecz Cracovii? Napastnicy Śląska jechali Nawotczyńskiego jak burą sukę, a ty mówisz, że jest lepszy od Jaliensa? Pomyśl człowieku zanim coś napiszesz!
Ile meczy zawalił nam Nawotczyński w czasie gry przy R22? Niepamiętasz?
Mogliśmy w ogóle Kokoszkę ściągnąć zamiast Holendra, a co!?
Kolego, nazwiska Łukasza Nawotczyńskiego nie trzeba brać dosłownie w tym przypadku. To było tylko taki przykład mający na celu zobrazowanie pewnej sytuacji w naszej defensywie. Chodziło o pokazanie dysproporcji pomiędzy o nazwiskami obu Panów. Pytasz czy widziałem mecz Cracovii, tak widziałem podobnie jak mecz z Podbeskidziem na R22...
Odpowiedz cytując