wiślak 86 napisał(a):

Jeśli to autoryzowany wywiad to powiem GRATULACJE!!
a przypominasz sobie jak niby Radwańska wypowiadała się na swojej stronie? wtedy wszystko było cacy a teraz co? nie po Twojej myśli to ma siedzieć cicho?
|
Autoryzowany i nie autoryzowany. Adaś może i autoryzował, ale w branży nie jest żadną tajemnicą, ze wszystkie "dłuższe" wypowiedzi "autoryzuje" dla niego Iza. Ile kasy za to wzięła cwana góralka. No cóż jak mawiał Einstein dwie rzeczy we wszechświecie są nieskończone. Ja do tych dwóch dodałbym jeszcze chciwość górali...