Jeśli chcesz oddać krew na konkretną osobę, to musisz wziąć potwierdzenie tego samego dnia co oddawałaś krew, a dokładnie zaraz po, udać się do rejestracji dawców i zgłosić, że krew miała iść na konkretną osobę i podać jej dane i nazwę szpitala. Nie ma możliwości odkładania na później.
PS: każdy kto choć raz oddał krew jest honorowym dawcą
