alberto napisał(a):

|
powiedzcie mi... na jakiej podstawie ściągneliśmy do Wisełki Kew Jaliensa? Kurcze rozumiem, że gość ma nazwisko, był w kadrze oranje, ale czy oprócz tego nikt mu się nie przyglądał? Przecież Łukasz Nawotczyński z cracovii prezentuje lepszy poziom... :(
|
100% Poparcia. Cholera przecież Polczak był do wzięcia!!!!!! Co robisz Basałaj!!!!! Mam nadzieję, że chociaż Jarabice sprowadzimy.
Ja naprawdę nie wiem czy musimy aż tak poniżać naszych zawodników mówiąc, że są słabsi od piłkarzy Cracovii.
Dajmy mu trochę czasu i dopiero zacznijmy oceniać. Kew ma potencjał i liczę na niego, bo nikogo innego na środku nie mamy.