Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43904
Stary 22.03.2011, 22:15
powiedzcie mi... na jakiej podstawie ściągneliśmy do Wisełki Kew Jaliensa? Kurcze rozumiem, że gość ma nazwisko, był w kadrze oranje, ale czy oprócz tego nikt mu się nie przyglądał? Przecież Łukasz Nawotczyński z cracovii prezentuje lepszy poziom... :(
Odpowiedz cytując