|
powiedzcie mi... na jakiej podstawie ściągneliśmy do Wisełki Kew Jaliensa? Kurcze rozumiem, że gość ma nazwisko, był w kadrze oranje, ale czy oprócz tego nikt mu się nie przyglądał? Przecież Łukasz Nawotczyński z cracovii prezentuje lepszy poziom... :(
|