|
@rav
Ignorowanie ignorowaniem, a nie uważasz, że stworzenie precedensu w tematach meczowych może mieć konsekwencje w innych tematach. Ja widzę ciąg przyczynowo-skutkowy w tym, że jeden z drugim napiszą w meczowym "Maaskant out", "ale Jirsak zjebał", czy "Chavez spierdalaj", a tym, że potem w innych tematach, założonych do merytorycznej i konstruktywnej dyskusji, następuje znaczący wzrost trollowania, pokemoństwa, dragonballstwa itd. Ktoś pisząc debilne komentarze w meczowym potem będzie chciał wylewać swoje jakże inteligentne myśli w temacie o Polityce transferowej, czy o zgrozo w kibicowskich. Co więcej, forum jest otwarte, więc ludzie z zewnątrz ochoczo rejestrują się, by zasilić grono emo-użytkowników, którzy najpierw napiszą, a potem pomyślą.
Trudno patrzeć na kilka stron w temacie meczowym, gdy 3/4 to teksty małolatów na poziomie przedszkola. To boli dlatego, że każdy z nas kocha Wisłę, a przez to utożsamia się z tym forum.
|