Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
17817
22.03.2011, 22:03
aNouc
napisał(a):
Te rurki na sznurówkach mnie rozjebały
Nie chce mi się wierzyć że to tak zostanie, stawiam na opcję że tymczasowo do odprowadzania wody czy ki .....
Chociaż znając ich fantazje..
"Rurki ma sznurówkach" to spusty rynnowe na prętach gwintowanych. Nota bene wykonane w strasznie partacki sposób. Obawiam się, że to tak zostanie (vide spusty rynnowe na pn i pd wchodzące pod dziwnymi kątami w asfalt). Obym się mylił.
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann