Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17817
Stary 22.03.2011, 22:03
aNouc napisał(a):Wyświetl post



Te rurki na sznurówkach mnie rozjebały
Nie chce mi się wierzyć że to tak zostanie, stawiam na opcję że tymczasowo do odprowadzania wody czy ki .....
Chociaż znając ich fantazje..
"Rurki ma sznurówkach" to spusty rynnowe na prętach gwintowanych. Nota bene wykonane w strasznie partacki sposób. Obawiam się, że to tak zostanie (vide spusty rynnowe na pn i pd wchodzące pod dziwnymi kątami w asfalt). Obym się mylił.
Odpowiedz cytując