rav napisał(a):

Na tego
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2437
posta nie miałeś nic do powiedzenia.
To odpocznij sobie tydzień.
Tak jak niektórzy odpoczną sobie za obraźliwe wpisy pod kątem naszych piłkarzy.
Po co doszukiwać się kierunku? Po co to w ogóle czytasz? A jak już musisz i widzisz tam posty debili - ignoruj ich.
W poziomie tych postów nie widzę nic odbiegającego od tego, co słyszę na stadionie.
To jest jak czat.
Napisałem w podlinkowanym wyżej poście jak można to rozwiązać. Nie dostałem ani jednej propozycji pomocy, ani jednej kreatywnej rady.
|
A czemu po prostu nie możecie zamykać tematów meczowych godzinę przed meczem, a otwierać godzinę po meczu? W czym tu jest problem? Nie rozumiem waszej bierności, tak samo jak nie rozumiem czemu nie możecie po prostu banować ludzi takich jak studio czy innych trolli co potrafią przez parę stron bezkarnie się napinać?
Innego wytłumaczenia jak "Kasa ważniejsza" nie widzę
