Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17815
Stary 22.03.2011, 21:41
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Wtedy latarnie te nie oświetlały by traktu pieszego, tylko rowerowy ( bądź na odwrót, nie wiem jak to jest). Specjalnie są na środku, by równomiernie oświetlać całą tą ulicę.
przypuszczam,że dałoby się zastosować takie latarnie,że nie stanowiloby to wiekszego problemu,w końcu szerokość ulicy to raptem z 10 metrów.natomiast byłem świadkiem jak po meczu facet zaliczył taką latarnie tak mocno,ze aż sobie przysiadł.niższe osoby idą w tłumie i zajete rozmową maja duuuuże szanse by "zaliczać po kolei każdą z nich.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując