rafalek napisał(a):

|
Wtedy latarnie te nie oświetlały by traktu pieszego, tylko rowerowy ( bądź na odwrót, nie wiem jak to jest). Specjalnie są na środku, by równomiernie oświetlać całą tą ulicę.
|
przypuszczam,że dałoby się zastosować takie latarnie,że nie stanowiloby to wiekszego problemu,w końcu szerokość ulicy to raptem z 10 metrów.natomiast byłem świadkiem jak po meczu facet zaliczył taką latarnie tak mocno,ze aż sobie przysiadł.niższe osoby idą w tłumie i zajete rozmową maja duuuuże szanse by "zaliczać po kolei każdą z nich.