Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17811
Stary 22.03.2011, 20:18
aNouc napisał(a):Wyświetl post

Te rurki na sznurówkach mnie rozjebały
Nie chce mi się wierzyć że to tak zostanie, stawiam na opcję że tymczasowo do odprowadzania wody czy ki .....
Chociaż znając ich fantazje..
nie no raczej tymczasow, mimo ich fantazji, bo o ile ich fantazja moglaby to zostawic na sznurkach... o tyle watpie ze ta rura ktora idzie pod daszkiem przez srodek tak zostanie, ale naprawde wokol tego wejscie jest jeszcze sporo do zrobienia..
Odpowiedz cytując