aNouc napisał(a):

Te rurki na sznurówkach mnie rozjebały
Nie chce mi się wierzyć że to tak zostanie, stawiam na opcję że tymczasowo do odprowadzania wody czy ki .....
Chociaż znając ich fantazje..
|
nie no raczej tymczasow, mimo ich fantazji, bo o ile ich fantazja moglaby to zostawic na sznurkach... o tyle watpie ze ta rura ktora idzie pod daszkiem przez srodek tak zostanie, ale naprawde wokol tego wejscie jest jeszcze sporo do zrobienia..