http://www.youtube.com/watch?v=CW7bGD3PDPI
Przyjdz i wspomóż dziewczyny w zdobyciu upragnionego Mistrzostwa Polski! Ku chwale WISŁY!
Nie ma podziałów na fanów piłki , kosza czy siatkówki bo o podziałach mowy być nie może - WISŁA JEST JEDNA! Możesz nie lubić koszykówki ale Wisłę przecież kochasz.
Obecność obowiązkowa!
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.03.2011 o godz. 20:00.
|