Maciuś napisał(a):

|
Jesli Zielinski wroci do Groklynu to bedzie to znaczylo ze facet nie ma za grosz honoru i jest łasy na kase.
|
Honorem nie zapłaci rachunków...

Łasy na kasę = zdrowy chłop

Z kolei JW będzie taki krok na pewno sporo kosztował psychicznie... 2 lata zadymy i wracamy do pkt wyjścia ubożsi o wiele baniek i po trzech przegranych sezonach.