westersyl napisał(a):

Nie jestem wstanie zrozumieć że taki kawał chłopa jak Genkov daje się co chwile przepychać, on więcej miał kontaktów z murawą niż z piłką. To jest środkowy napastnik on musi mocno stać na nogach, policzcie sobie ile fauli w ofensywie ma taki Drogba.
A co Pawła i 'psucia' atmosfery. Jego machanie rękami czasami wnerwiało, jednak można rozpatrywać to w dwojaki sposób, raz zagrali mu źle, drugi raz źle to dostawał opier i w końcu zagrywali mu dobrze. Jak tylko będzie możliwość to niech biorą Brożka z powrotem.
|
Dokładnych statystyk nie mam, ale Genkow więcej fauluje obrońców, niż oni niego. Jestem pewny na 99%
Na pewno nie unika walki, a że czasem go ktoś przepchnie to cóż, zdaża się, można powiedzieć, że jest to normalne. Gorzej jak napastnik notorycznie przepycha środkoweg obrońcę jak u nas jest przestawiany Jaliens. Ale czego wymagać od kolesia co waży 68 kilo