|
Na oficjalnej stronie jest kolejna galeria z budowy i jak widać prace nadal trwają coś mi się wydaje że miasto nas znowu okłamało , tam nawet jeszcze nie ma wszystkich barierek na trybunach zamontowanych a mury i elewacja to jest wstyd zacieki żółtobrązowe plamy nie da się na to patrzeć
|