|
Marszałek
Program Lisa to proste powielenie i kontynucja każdego numeru "Wprost", ktrego naczelnym jest własnie Lis
Już dawno to zaobserwowałem,że temat z okładki "Wprost" znajduje się następnie w programie u Lisa.A we "Wproście" aż roi się od środowiska Szczuki (sama ma swoją rubrykę) do tego własnie Najsztub, Środa - stali komentatorzy.Lis po prostu przeniósł redakcje swojego tygodnika do TVP , dlatego w co drugim programie jest Szczuka albo Środa.Właściwie na każdy temat mają coś ciekawego do powiedzenia
Generalnie to moim zdaniem Lis - "uczeń przerósł mistrza" tzn samego Michnika w gorliwości tropienia polskich nieprawości i wstydliwości
W GW choć feminooszołomy mają dużo do powiedzenia (wicenaczelny Pacewicz) to Lis ma jakby obsesję na tym punkcie.Kwaśniewska,Szczuka,Środa to dzisiaj jego główny dwór
PS:Girzyński a nie Giżyński!
moim zdaniem Zbyszek wczoraj "pokazał jaja" czego sie po nim nie spodziewałem.Zawsze miał dużą wiedze, ale był za miękki dla adwersarzy.Puenta programu najbardziej trafna : "Żeby odkryć w Polsce antysemityzm trzeba jechać do Urugwaju" - Wojciechowski
|