|
westersyl zgodzę się z Tobą. Szkoda, że Alvarez został odpuszczony bez walki. Radził sobie bardzo dobrze. Aktualnie obrona wygląda jak sklejek ludzi, którzy nie potrafią współpracować ze sobą. Nie wiedzą, co mają zrobić. Co do Cikosza to wg. mnie Palijc radzi sobie lepiej od niego, choć chłopak potencjał ma co pokazał mecz z Legią. W mojej opinii aktualnie gdyby nie Małecki, Kirm i Melikson to bylibyśmy poza szansą na europejskie puchary, a tak to jest spora szansa na MP i walkę o LM, ale czy z taką drużyną jest szansa na nią? Nie sądzę, co sam powiedział trener Maaskant. Niestety w letnik okienku brani byli zawodnicy na ilość, a nie jakość i teraz wychodzi.
Pozdrawiam
|