|
Tak naprawdę tego nigdy nie miało być. Miasto chciało żeby biuro Obtułowicza stworzyło projekt, szkic, wizualizacje - jakby wyglądał stadion z całkowitym zadaszeniem. Obtułowicz z tego co pamiętam nie był "za" takim rozwiązaniem i dorysował do projektu takie coś.
Wy myślicie, że coś takiego by powstało? Jaką to by miał spełniać funkcję niby?
|