Ela napisał(a):

|
Ta "monstrualna" krata to jak na razie najlepszy element stadionu.
|
Elu, nie mówię o istniejącym zadaszeniu, tylko o tym surrealistycznym czymś, co miało być nad murawą według wizji z 2007
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...ecien-2007.jpg