Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10063
Stary 22.03.2011, 11:00
Mam nadzieje, że ewentualne negocjacje o przedłużenie kontraktu z Łobo zakończą się fiaskiem tak jak to było z Mariuszem P. pseduonim "Mario". Łobo będzie chciał za dużo kasy na co się Wisła nie zgodzi i się pożegnamy.
Odpowiedz cytując