Oglądałem wczoraj program Lisa i czułem niezłe zażenowanie patrząc na obrazki z konferencji u generała Kobylańskiego

Banda oszołomów , "zoo antysemickie" co było chyba najlepszym okresleniem tego spendu. Politycy PIS w tle ,ktorzy z aprobata wypowiadali sie o tej imprezie i "Katolicki glos w twoim domu" z Torunia jako patron,brawo.