Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12229
Stary 22.03.2011, 10:52
Oglądałem wczoraj program Lisa i czułem niezłe zażenowanie patrząc na obrazki z konferencji u generała Kobylańskiego Banda oszołomów , "zoo antysemickie" co było chyba najlepszym okresleniem tego spendu. Politycy PIS w tle ,ktorzy z aprobata wypowiadali sie o tej imprezie i "Katolicki glos w twoim domu" z Torunia jako patron,brawo.