Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10062
Stary 22.03.2011, 10:47
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Z naszych zawodników w perspektywie gry w pucharach jako tako pograć mogą Pareiko,Chavez, Melikson, Sobolewski , Siwakow, Małecki, , Kirm, Wilk i mimo wszystko Genkow reszta nadaje się na zmienników smutne acz prawdziwe
Nie wiem co w Chavezie widzicie. Dla mnie jest on wolny. Przy szybszych napastnikach faceta nie będzie. Z zdeterminowanymi piłkarzami Polonii nie dawał sobie do końca rady, a co dopiero w Europie. Na ligę jest w sam raz, ale dalej go nie widzę. No chyba,że na ławie. Podobnie jak Małeckiego i Sobolewskiego. Reszta rzeczywiście od bidy na Europę może być, jednak i tak nie jest to skład na fazę grupową LE.

Cikos jest do obróbki, gdzieś tam w ME powinien poznawać takie "tajniki" jak ustawianie się, wprowadzanie piłki do gry itd. On się powinien uczyć,bo nic od siebie nie jest w stanie dać drużynie. Podobnie Bunoza. To są goście do nauki, a nie do gry w pierwszym zespole. Nic nie potrafią dać pierwszej drużynie,żadnej jakości w tym nie ma, nawet solidności. Do nauki, do ME. Tak na spokojnie popracować nad sobą, i za rok, może szybciej, w zależności od postępów spróbować walczyć o pierwszą jedenastkę. Inaczej to będzie taka prowizorka, jak dotychczas.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując