KOMINEK napisał(a):

|
Z naszych zawodników w perspektywie gry w pucharach jako tako pograć mogą Pareiko,Chavez, Melikson, Sobolewski , Siwakow, Małecki, , Kirm, Wilk i mimo wszystko Genkow reszta nadaje się na zmienników smutne acz prawdziwe
|
Nie wiem co w Chavezie widzicie. Dla mnie jest on wolny. Przy szybszych napastnikach faceta nie będzie. Z zdeterminowanymi piłkarzami Polonii nie dawał sobie do końca rady, a co dopiero w Europie. Na ligę jest w sam raz, ale dalej go nie widzę. No chyba,że na ławie. Podobnie jak Małeckiego i Sobolewskiego. Reszta rzeczywiście od bidy na Europę może być, jednak i tak nie jest to skład na fazę grupową LE.
Cikos jest do obróbki, gdzieś tam w ME powinien poznawać takie "tajniki" jak ustawianie się, wprowadzanie piłki do gry itd. On się powinien uczyć,bo nic od siebie nie jest w stanie dać drużynie. Podobnie Bunoza. To są goście do nauki, a nie do gry w pierwszym zespole. Nic nie potrafią dać pierwszej drużynie,żadnej jakości w tym nie ma, nawet solidności. Do nauki, do ME. Tak na spokojnie popracować nad sobą, i za rok, może szybciej, w zależności od postępów spróbować walczyć o pierwszą jedenastkę. Inaczej to będzie taka prowizorka, jak dotychczas.