Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5405
Stary 22.03.2011, 10:16
Dla Macieja Małą piosenkę mam :
Oj Maciej Oj Maciej ... czy los Franka Smudy nic nie nauczył cię ... Po Wiśle nigdy nie bierz Legi bo skończysz źle...
Oj Maciek Kto teraz kto!! teraz przyjmie cię gdy wypi.... z Legii cię !!
Oj Maciekk okazałeś zdrajcą się i Marnie skończysz dziś !!!
Oj Maciej Maciej ja już nie ufam ci !!! za tytuły dwa dziękuje ci ale z drugiej strony Levadia mi się śni śni i gdy budzę się to już wiem to już wiem że Maciej to kiepski trener ....oj nawet bardzo bardzo
Za mydlenie oczów , kłamstewka małe , za głupotę taktyczną oj Maciej Maciej wkrótce tylko 3 liga przyjmie cię !!!
i wtedy krzykniesz swoje sztandarowe hasło ,, Cóż teraz Liga Będzie ciekawsza!!!
Ostatnio edytowane przez Borinho : 22.03.2011 o godz. 10:18.
Borinho
Odpowiedz cytując