Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2113
Stary 22.03.2011, 10:05
studio napisał(a):Wyświetl post
PEWNIE ZE MAM obecny Puchar Polski, ostatnia runda:

Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 marca, 20:30 (8.000)
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 20 lutego, 15:30 (20.000)

Milego dnia
nie ma to jak porównywac mecze z pierwszoligowcem do meczy miedzy druzynami ekstraklasy
Odpowiedz cytując