Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.03.2011, 09:40
PEWNIE ZE MAM obecny Puchar Polski, ostatnia runda:

Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 marca, 20:30 (8.000)
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 20 lutego, 15:30 (20.000)

Milego dnia
Odpowiedz cytując