|
Pablooo może szału nie ma u Kewa ale spójrz na ostatni mecz. Już raz o tym pisałem, jak Cikos często się zapuszczał do przodu i nie wracał/nie zdążył? po stracie piłki i po naszej prawej stronie Kew robił wtedy za środkowego i bocznego obrońcę... tutaj ustawienie taktyczne trzeba poprawić bo o ile z lewej str jako tako współpraca na skrzydłach jest to z prawej jest niemal zerowa. Nie może być tak że idziemy z akcja boki poszły do przodu, głupia strata i zostajemy z 2 środkowymi ..
Nie wiem ile Kew zarabia, ale wiem że dostał sporo za podpis..
|