raindog napisał(a):

|
Panowie i Panie - to jego pierwszy sezon zagranicą. Jak dotąd grał na normalnych boiskach tylko w Holandii.
|
tzn u nas są jakieś nienormalne. Patrząc gdzie dotychczas grał to chyba tylko w Bytomiu jest syf, więc nie przesadzajmy.
U Cikosa zawodzi przede wszystkim umięjętnośc ustawiania się, przejmowania zawodników niestety jest dość surowy technicznie.
Z naszych zawodników w perspektywie gry w pucharach jako tako pograć mogą Pareiko,Chavez, Melikson, Sobolewski , Siwakow, Małecki, , Kirm, Wilk i mimo wszystko Genkow reszta nadaje się na zmienników smutne acz prawdziwe