Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10058
Stary 22.03.2011, 09:03
raindog napisał(a):Wyświetl post
Panowie i Panie - to jego pierwszy sezon zagranicą. Jak dotąd grał na normalnych boiskach tylko w Holandii.
tzn u nas są jakieś nienormalne. Patrząc gdzie dotychczas grał to chyba tylko w Bytomiu jest syf, więc nie przesadzajmy.

U Cikosa zawodzi przede wszystkim umięjętnośc ustawiania się, przejmowania zawodników niestety jest dość surowy technicznie.

Z naszych zawodników w perspektywie gry w pucharach jako tako pograć mogą Pareiko,Chavez, Melikson, Sobolewski , Siwakow, Małecki, , Kirm, Wilk i mimo wszystko Genkow reszta nadaje się na zmienników smutne acz prawdziwe
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 22.03.2011 o godz. 09:06.
Odpowiedz cytując