Chyba niektórzy brnący dalej w temacie widoczności telebimów, chyba nie zauważyli tego wpisu:
sayek89 napisał(a):

|
Robiąc te zdjęcia stałem na samej górze tam gdzie nie ma krzesełek.
|
Szczegolnie trzeba zwrócić uwagę na słowo "stałem" to wyjaśnia dlaczego widać tylko skrawek dolny telebimów.