Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17783
Stary 22.03.2011, 07:58
Chyba niektórzy brnący dalej w temacie widoczności telebimów, chyba nie zauważyli tego wpisu:

sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Robiąc te zdjęcia stałem na samej górze tam gdzie nie ma krzesełek.
Szczegolnie trzeba zwrócić uwagę na słowo "stałem" to wyjaśnia dlaczego widać tylko skrawek dolny telebimów.
Odpowiedz cytując