Filippo napisał(a):

|
W ilu meczach zagrał Jovanic w ekstraklasie?W 2? Straszne dużo by go ocenić. Jak na razie Pareiko zawalił 2 kolejne mecze, wypuszczając nie za mocne piłki pod nogi rywali. Strzał Radzewicza przy bramce na 2:1 po prostu bomba...
|
drugą bramkę to zawalił Burliga, kulturalnie człapiący sobie na pozycji prawego obrońcy. Albo w prawego łącznika, gdyż jak sam twierdził "Chciałem atakować, nie było sensu niczego bronić, chcieliśmy wygrać ten mecz" -
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...cki__2_1_.html - co on tam robił na środku pola karnego? Pot oddsy liczył?