studio napisał(a):

Jest taka zasada ze jak sie czego nie wie to sie nie pie&^oli glupot bo potem mozna na niezlego idote wyjsc co Ci sie w 100% udalo.
Najmniejsza frekwencja:
Lech Poznań 1-1 Amica Wronki 25 marca, 18:30 (4.500)
Najwieksza frekwencja
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 30 września, 20:00 (26.000)
Srednio ok 9-10tys
Sezon dokladnie z przed 6 lat.
|
Amica Wronki 2-2
Odra Wodzisław Śląski 20 kwietnia, 18:00 (1.500)
TO są dane waszego sezonu sprzed 6 lat
Średniej nie liczyłem