Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.03.2011, 00:08
studio napisał(a):Wyświetl post
Jest taka zasada ze jak sie czego nie wie to sie nie pie&^oli glupot bo potem mozna na niezlego idote wyjsc co Ci sie w 100% udalo.

Najmniejsza frekwencja:
Lech Poznań 1-1 Amica Wronki 25 marca, 18:30 (4.500)

Najwieksza frekwencja
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 30 września, 20:00 (26.000)

Srednio ok 9-10tys

Sezon dokladnie z przed 6 lat.
Amica Wronki 2-2 Odra Wodzisław Śląski 20 kwietnia, 18:00 (1.500)

TO są dane waszego sezonu sprzed 6 lat

Średniej nie liczyłem
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując