Kolumbus napisał(a):

Ja Cię proszę!!
Już kiedyś byłą tutaj dyskusja o tym jak jakiś bałwan kompilował jego wszystkie wypowiedzi w taki sposób. Oglądnij całość a dopiero potem wysuwaj wnioski. Bo o dziwo pamiętam że ktoś z forum po obejrzeniu całej dyskusji przyznał Lisowi rację! zresztą tak jak ja.
Skoro wymagasz od innych obiektywizmu to zacznij od siebie.