Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 21.03.2011, 23:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież tutaj nie ma mowy o jakichś błędach Pareiki. Ja się w meczu z Polonią Bytom żadnego błędu nie dopatrzyłem. Dopatrzyłem się za to błędów w ustawieniu drużyny, które skutkują groźnymi kontrami zespołów przeciwnych. Dopatrzyłem się błędów w ustawieniach przy stałych fragmentach. Nie można zwalać całej winy na Jaliensa, bo tak naprawdę on nie popełnił żadnego większego, poważniejszego błędu. Bramki dla Polonii Bytom, czy wynikły z błędów taktycznych, za które winić można Maaskanta. Wierzę, że taka obrona jest w stanie grać lepiej, a dużo zależy właśnie od trenera, jeśli chodzi o organizację gry.
zgadza sie, jak przeczytalem dzisiejsze wypowiedzi w gazetach to pomyslalem ze ogladalem inny mecz... dla mnie ciezko winic Pareike za puszczone gole
Odpowiedz cytując