|
Ale przecież tutaj nie ma mowy o jakichś błędach Pareiki. Ja się w meczu z Polonią Bytom żadnego błędu nie dopatrzyłem. Dopatrzyłem się za to błędów w ustawieniu drużyny, które skutkują groźnymi kontrami zespołów przeciwnych. Dopatrzyłem się błędów w ustawieniach przy stałych fragmentach. Nie można zwalać całej winy na Jaliensa, bo tak naprawdę on nie popełnił żadnego większego, poważniejszego błędu. Bramki dla Polonii Bytom, czy wynikły z błędów taktycznych, za które winić można Maaskanta. Wierzę, że taka obrona jest w stanie grać lepiej, a dużo zależy właśnie od trenera, jeśli chodzi o organizację gry.
|