|
Oglądałem. i powiem szczerze że jeżeli ktoś się nie orientuje to dużo nie wywnioskuje. niestety to była tylko godzina więc każdy z nich obstawał przy swoim.
Niestety na najważniejsze pytanie ile otrzymamy emerytury przy średnich zarobkach nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
zresztą to już i tak nie ma najmniejszego sensu bo ustawa w tym tygodniu chyba jest głosowana...
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|