anka1906 napisał(a):

też tak miałam i tez szukałam pomocy na forum 
dowiedziałam sie że może to być odbieranie CB radia, czy czegoś tam.
Spróbuj obrócić głośniki w innym kierunku (u mnie nic nie słychać jak głośniki są skierowane tyłem tyłem do monitora), albo przestaw je w inne miejsce.
|
Potwierdzam. Niektóre głośniki mają taki urok. Trzeba je przestawić, gwarancja tego nie obejmuję z tego co wiem.