Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17779
Stary 21.03.2011, 22:10
Dobrze , że stadion przepuszcza naturalne światło na murawę, nie będzie przynajmniej jaj z murawą. Co do telebimów, to jak poprzednicy powiedzieli. To jest tylko efekt, że stadion nie był przewidziany na 33 tys osób , i czego efektem są takie mankamenty. Ale któż myślał o powiększaniu stadionu, gdy Wisła budując trybunę G była pionierem w Polsce.
Odpowiedz cytując