|
Na miejscu Maskanta przesunąłbym Małeckiego do ataku. Patryk może i jest mały, ale silny jak tur i trudno go przewrócić czy przepchnąć. Do tego szybkość i start do piłki porównywalne do Brożka. Na skrzydle nie idzie mu jakoś za rewelacyjnie. Ma chłopak może i dobry drybling, ale wrzutkę ma przeciętną. W ataku dobrze by się sprawdził bo oprócz szybkości i dryblingu ma dobry strzał.
Poza tym widać że Małego non stop ciągnie do strzelania bramek, a nie do gry na skrzydle.
Poza tym w środku pola jakoś dwóch pomocników wystawiłbym Wilka i Sivakowa. Oni potrafią bronić, ale też grają do przodu. Sobolowi trochę tego brakuje. Z tym Wilkiem to trzeba coś zrobić, bo on słabszy od Sobola nie jest a ławę grzeje. Wszyscy to chyba już widzą.
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 21.03.2011 o godz. 21:16.
|