Filippo napisał(a):

W ilu meczach zagrał Jovanic w ekstraklasie?W 2? Straszne dużo by go ocenić. Jak na razie Pareiko zawalił 2 kolejne mecze, wypuszczając nie za mocne piłki pod nogi rywali. Strzał Radzewicza przy bramce na 2:1 po prostu bomba...
|
Pareiko zawalił dwa mecze? Kolejne? W takim razie gdyby w tych ostatnich kilku meczach w bramce stał Jovanic, do tej pory mielibyśmy zdobycz punktową z jesieni.
Chyba wpiszę sobie Ciebie na listę ignorowanych