Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3496
Stary 21.03.2011, 20:59
Filippo napisał(a):Wyświetl post
W ilu meczach zagrał Jovanic w ekstraklasie?W 2? Straszne dużo by go ocenić. Jak na razie Pareiko zawalił 2 kolejne mecze, wypuszczając nie za mocne piłki pod nogi rywali. Strzał Radzewicza przy bramce na 2:1 po prostu bomba...
Pareiko zawalił dwa mecze? Kolejne? W takim razie gdyby w tych ostatnich kilku meczach w bramce stał Jovanic, do tej pory mielibyśmy zdobycz punktową z jesieni.
Chyba wpiszę sobie Ciebie na listę ignorowanych
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując