Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3493
Stary 21.03.2011, 20:31
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tą wypowiedzią bardzo sobie u mnie Holender zapunktował. Cieszy, że potrafi realnie oceniać siłę zespołu i nie boi się głośno o tym mówić. Powyższe słowa pokazują też, że w klubie mają świadomość konieczności dalszej przebudowy zespołu ukierunkowanej na jakość zawodników.
Teraz jest latwiej awansowac do LM niz kiedys ,ale z calym szacunkiem dla B.Cupiała i kasy która wkłada w klub ,to nie sa to pieniadze za ktore mozna zbudowac europejska druzyne ,porównywalna np. do Olympiakosu Pireus czy Anderlechtu. To nie jest ten pułap finansowy
Odpowiedz cytując