Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9826
Stary 21.03.2011, 20:21
Panie rw88 - przeczytaj pan mój pierwszy post na temat poziomu ligi kiedyś i dzisiaj - przeczytaj swoją odpowiedź i wtedy będziesz wiedział skąd moje wywody. Pierwotnie nie czując, żadnej potrzeby rozwijania swojej myśli, niejako zostałem wywołany do tablicy.
Piszę to w zasadzie odpowiadając na zarzut bezsensownego nabijania postów ( z czym się generalnie zgadzam). Tak na marginesie na jeden post zużywasz więcej znaków niż ja na wcześniejsze pięć .

Ostatni raz piszę: twierdzę tylko i wyłącznie, że aktualnie poziom ligi się wyrównał ale zdecydowanie w dół i tyle. Bez żadnych odwołań do kryzysu światowego, innych lig itp.

Ze swojej strony kończę wynurzenia na temat obniżenia/wzrostu poziomu naszej ligi. Nie przekonamy się nawzajem i nie ma sensu tworzyć więcej spamu.
Odpowiedz cytując