Jak wiadomo mamy problemy ze środkiem obrony. Dlatego jedną z opcji jest ściągnięcie zawodnika z tzw. kartą na ręku.
Co myślicie o tym grajku?
http://www.transfermarkt.co.uk/en/go...eler_9785.html
Ma 5 występów w reprezentacji Chorwacji, kilkadziesiąt występów w silnym klubie Dynamie Kijów.