Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9074
Stary 21.03.2011, 20:09
Jak wiadomo mamy problemy ze środkiem obrony. Dlatego jedną z opcji jest ściągnięcie zawodnika z tzw. kartą na ręku.

Co myślicie o tym grajku?
http://www.transfermarkt.co.uk/en/go...eler_9785.html
Ma 5 występów w reprezentacji Chorwacji, kilkadziesiąt występów w silnym klubie Dynamie Kijów.
Odpowiedz cytując