Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3488
Stary 21.03.2011, 19:25
Tyle, że Maaskant nie robi nic by zgrać ten zlepek. Przecież jest WIELKIM zwolennikiem zasady "wszystko co nowe jest lepsze od starego". Nie ma więc mowy o wprowadzeniu Jovanica do gry (lepszy Pareiko wypuszczający piłki pod nogi rywala, no i bardziej perspektywiczny jest..), nie ma mowy o zgraniu pary srodkowych obronców Chavez-Bunoza, bo przeciez przyszedł Jaliens, nie ma co liczyc na Wilka w srodku pomocy, bo przyszedł Siwakow, ponoć lepszy...wcześniej z miejsca do składu wbiegł a raczej wczłapał Boukharii z dziesięciokilogramową nadwagą.

A tak w ogole to z bocznych obroncow wystarczą Maaskantowi: Pajlic i Cikosz, bo na zmiane jest gotowy Branco..jednym słowem ekipa na LM

Napastnika z prawdziwego zdarzenia ma, nazywa się Małecki, tylko dostrzec tego nie może. Może zrobimy zrzutkę na okulary?
Odpowiedz cytując