Pan Jotka napisał(a):

Kupujesz karnet za 190 PLn i masz w tym 9 meczy...To potrzeba rozumiem sprzedawac za 15 pLN bilet żebys przyszedł jeden z drugim ? Załozę się że malkontenci przyviegną na mecz Lechem w sile dotąd niespodziewanej gdzie bilety będa po 50 PLN. Wiadomo...Przeciez nie chodzi sie na mecze dla Wisły. ;-)
|
Udajesz inteligentnego ? Rozmawiamy o cenach biletów na mecz, a nie o karnetach na jeden sektor zarezerwowany zresztą dla młyna. Chcesz jednym sektorem na ok. 6 tys. przysłaniać ceny biletów (drogich) na całym stadionie ? Nie każdy zresztą kupi karnet bo z róznych względów nie bedzie na wszystkich meczach. Nawet dla tego co zamierza przyjśc jeden jedyny raz na stadion ceny powinny być przystępne. Ale jak widać nie dla wszystkich to jest jasne.