westersyl napisał(a):

|
Ja trzymam tylko Basałaja za słowo, że proces przebudowy drużny dobiegnie końca wtedy kiedy drużna uzyska odpowiedni poziom sprotowy i będzie pełny stadion. Bo ewidentnie brakuję nam jakości na kilku pozycjach co może skończyć się nie wesoło w europejskich pucharach.
|
Nie wiem tylko jak przytoczone przez Ciebie slowa maja sie do tego, co Basalaj mowil niedawno o nadchodzacym okienku transferowym - a mianowicie, ze latem chca dokonac 2-3 transferow.
Bo na moje oko to niestety za malo zeby posprzatac bajzel w samej obronie, nie mowiac juz o pozostalych pozycjach.
No chyba, ze ta przebudowa to jakis dluzszy proces, np. kolejne 5 lat jego prezesury.