Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#539
Stary 21.03.2011, 18:41
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ja trzymam tylko Basałaja za słowo, że proces przebudowy drużny dobiegnie końca wtedy kiedy drużna uzyska odpowiedni poziom sprotowy i będzie pełny stadion. Bo ewidentnie brakuję nam jakości na kilku pozycjach co może skończyć się nie wesoło w europejskich pucharach.
Nie wiem tylko jak przytoczone przez Ciebie slowa maja sie do tego, co Basalaj mowil niedawno o nadchodzacym okienku transferowym - a mianowicie, ze latem chca dokonac 2-3 transferow.
Bo na moje oko to niestety za malo zeby posprzatac bajzel w samej obronie, nie mowiac juz o pozostalych pozycjach.
No chyba, ze ta przebudowa to jakis dluzszy proces, np. kolejne 5 lat jego prezesury.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 21.03.2011 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując