Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9822
Stary 21.03.2011, 18:23
Moim zdaniem Legia zagrała w tej rundzie 1 (słownie jeden) dobry mecz. Derbowy z Polonią Warszawa. Po tym spotkaniu niektórzy ewidentnie zbyt szybko zaczęli stawiać Legię jako kandydata do tytułu mistrzowskiego. Na czele tej grupy stanął Maciej "Liga będzie ciekawsza" Skorża, który swoimi wypowiedziami napompował balon do granic możliwości. No i balonik pękł. Legia gra tak samo jak w poprzedniej rundzie. Momentami lepiej momentami gorzej. Chociaż patrząc na potencjał piłkarski ustawiłbym ich na równi z nami. A to, że zawodnicy w 70 minucie meczu padają jak muchy to już kompromitacja.
Odpowiedz cytując