rafkur napisał(a):

Tak szczerze ? Oglądasz mecz np Polonii ( obojętne której) z powiedzmy Widzewem i nie chce Ci się rzygać?
|
Oglądnij sobie np. mecz Tereka Grozny z Amkarem Perm, ciekawe jak wtedy ocenisz poziom ligi rosyjskiej. Albo Sevastopol vs Obolon, również byłby hit cudny dla oka, tak samo jak mecz np. Panioniousu z Egrotelis.
No ale rozumiem, że liga grecka, rosyjska czy ukraińska to - za przeproszeniem - gówna niewarte uwagi?