Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9820
Stary 21.03.2011, 17:26
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Tak szczerze ? Oglądasz mecz np Polonii ( obojętne której) z powiedzmy Widzewem i nie chce Ci się rzygać?
Oglądnij sobie np. mecz Tereka Grozny z Amkarem Perm, ciekawe jak wtedy ocenisz poziom ligi rosyjskiej. Albo Sevastopol vs Obolon, również byłby hit cudny dla oka, tak samo jak mecz np. Panioniousu z Egrotelis.

No ale rozumiem, że liga grecka, rosyjska czy ukraińska to - za przeproszeniem - gówna niewarte uwagi?
Odpowiedz cytując