|
Nie podobaja mi sie takie wypowiedzi Maaskanta po POdbeskidziu czy Polonii Bytom, ze przegrywamy czy tracimy 2 bramki ze slabszymi od nas drużynami. To jest jakaś chora megalomania przez którą dostajemy potem bęcki z drużynami jak Levadia czy Karabach. Pewnie niech dalej utwierdza zawodników, ze gramy ze slabszymi od nich rywalami, ze Lech sie nie liczy w walce o mistrza, a obudzimy się z reką w nocniku. Moze i mamy więcej kasy, lepsze transfery niz polowa ligi ale te rzeczy nie grają, a wszystko weryfikuje boisko i skoro po raz kolejny weryfikuje na naszą niekorzyśc to przydaloby sie troche pokory. Pilkarze jakos potrafili zapierdzielać z Arką czy Ruchem aż miło i nagle przestali.
|