Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2011, 16:53
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja chce tylko w ustawieniu w ktorym gramy zamienic Genkova na Riosa .Oczywiscie tracimy wtedy atut wzrostu Genkova ,ale on i tak obecnie do zadnych wrzutek ze skrzydla nie dochodzi ,a taki Rios wracajacy nieco po pilke ,wymieniajacy sie pozycjami z Maleckim moglby zrobic duzo szumu z przodu i moze byloby wiecej z niego pozytku niz z Genkova
Rios wracajacy po piłke? TO my chyba inne spotkania ogladamy. Juz zapomnij o tym wślizgu z Ruche, co wywalczył Andy. Prócz tego defensywnie zero.
Dlaczego mógłby zrobic duzo szumu z przodu, jak my gramy dzide do przodu ? NIBY JAK?
gramy 3 napastnikami, ten srodkowy,własnie GENKOV strąca piłki do Kirma i Małego. Nie od razu Rzym zbudowano,dajcie mu ....a czas.
Ja wiem ze w naszym kraju musi byc wszytko i od razu,ale dajcież sie mu zaaklimatyzować.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując