Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9819
Stary 21.03.2011, 16:50
fenomenu tej ligi nikt nie pojmie.

mi jakos nie podchodzi oglądanie śląskich drużyn a reszta zawsze ujdzie.
Tu Cracovia przegra, tu Legia, tu Śląsk wygra a Lech zremisuje. Ligi nie przewidzi nikt

a nie, Miedziowi z Lubina sa jakos mało medialni i w ogole ciężcy do oglądania.
Po za tym na poczatku rundy jakies 40 nowych niewolnikow wiec tez ich trzeba zobaczyć.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując