|
fenomenu tej ligi nikt nie pojmie.
mi jakos nie podchodzi oglądanie śląskich drużyn a reszta zawsze ujdzie.
Tu Cracovia przegra, tu Legia, tu Śląsk wygra a Lech zremisuje. Ligi nie przewidzi nikt
a nie, Miedziowi z Lubina sa jakos mało medialni i w ogole ciężcy do oglądania.
Po za tym na poczatku rundy jakies 40 nowych niewolnikow wiec tez ich trzeba zobaczyć.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|